Ania karpinska
Ania Karpińska
Instruktorka jogi
Joga jest obecna w moim życiu od wielu lat, choć wcześniej na zasadzie uzupełnia innych aktywności. Mam na koncie kila przebiegniętych maratonów i kilkanaście półmaratonów. Przez ponad 10 lat byłam bardzo zaangażowaną instruktorką fitness. Przez ostatnie lata moja aktywność ewoluowała w kierunku takich form ruchu jak Body Art i Joga czego zwieńczeniem jest ukończenie kursu nauczycielskiego VInyasa Yoga - 200 RYT ( Registered Yoga Teacher Yoga Alliance). Moimi najważniejszymi nauczycielkami i przewodniczkami w świecie Jogi są : Julia Durkiewicz, Małgosia Wolska i Ulla Wilczyńska - Kalak.
W Jodze, szczególnie w Vinyasie urzeka mnie harmonia oddechu i ruchu. Energia, która prowadzi do wyciszenia i holistyczna możliwość pracy z ciałem, która zwiększa jego funkcjonalność, a tym samym komfort w codziennym życiu - na poziomie fizycznym i mentalnym. Na macie z nikim nie rywalizujemy, słuchamy swojego ciała i podążamy za jego możliwościami. W praktyce własnej i grupy stawiam na funkcję asany - a nie jej formę - którą dostosowuję do aktualnej gotowości umysłu oraz możliwości i umiejętności ciała.
Z wykształcenia jestem politologiem, zawodowo zajmuję się public realtions  i identyfikacją marki, a moimi pasjami są sport, podróże i książki . Jestem mamą dwóch uroczych urwisów, u których systematycznie rozwijam otwartość na świat i akceptację jego różnorodności.
Kontakt
Social Media

Warto zadbać o siebie oraz stale siebie poznawać, by sprawnie i z uśmiechem funkcjonować w relacjach we własnym otoczeniu

YOGA & AYURVEDA