Dzięki muzyce, zapachom i opowieści wprowadzę Cię w niezwykły świat barw. Za pomocą farb każdy z uczestników wyruszy w podróż w głąb siebie, by dotknąć tego, co podświadome. Jeśli nigdy nie malowałeś / nie malowałaś, wprowadzę Cię w świat kolorów i symboli. Jeśli masz doświadczenie w tym zakresie – będzie to dla Ciebie nowa przygoda!

Malujemy na surowym płótnie lnianym za pomocą pędzli, gąbek, wałków, dłoni i pasteli.

Malarstwo Intuicyjne – to malarstwo nie nastawione na efekt końcowy. Ten bywa zawsze zaskoczeniem. Cieszymy się procesem, pozwalamy sobie na eksperymenty. Wprowadzamy się w kręgu w twórczy proces, który jest tu najważniejszy. Otuleni muzyką i zapachami stworzymy pracę, która będzie zaszyfrowaną wiadomością z podświadomości od nas samych!

Data

26.11.2022 r., godz. 15:00

Adres:

Studio Yoga & Ayurveda, ul. Krauthofera 22 (Lokal 1), 60-203 Poznań

Cena:

150 PLN. Płatność – gotówka w Studio Y&A lub przelew (konto: 06 1240 6595 1111 0000 5621 9298; tytułem: Malarstwo, imię i nazwisko). Paulina oraz Y&A zapewniają wszystko do malowania 😊

Czas trwania:

2-3 h

Mam na imię Paulina. Od 3 lat maluję intuicyjnie. Po 10-letniej przerwie wróciłam do malarstwa, które okazało się dla mnie ścieżką samorozwoju i poznawania siebie. Dzięki malarstwu pozbywam się leków, dokumentuje swoje obserwacje oraz zgłębiam nieustannie fascynujący rytm natury i ludzkiego życia.

Zaufaj swojej intuicji spróbuj i Ty! Zapraszamy!

Warto zadbać o siebie oraz stale siebie poznawać, by sprawnie i z uśmiechem funkcjonować w relacjach we własnym otoczeniu

YOGA & AYURVEDA