WARSZTAT Z MALOWANIA IKON ENERGETYCZNYCH HOLISTYCZNIE, ARTYSTYCZNIE W Y&A

Gdzie?

Studio Yoga & Ayurveda, ul. Krauthofera 22, Lokal nr 1, 60-203 Poznań

Kiedy?

sobota, 18 lutego 2023, godz. 16:00 – 19:00 (około 3h)

PAULINA DEREŃ zaprasza Was na spotkanie malarskie, podczas którego każdy z uczestników stworzy intuicyjnie swoją IKONĘ ENERGETYCZNĄ – to osobisty symbol, amulet, wymalowany na drewnie. Taki malunek możesz ustawić w swoim domowym miejscu mocy.

MALARSTWO INTUICYJNE – to technika pracy z własną duszą za pomocą narzędzi, jakimi są farby i pędzle. Tymi barwnymi ścieżkami będziemy uzdrawiać to, co wymaga uzdrowienia i odkrywać to, co do odkrycia. Nie musisz mieć doświadczenia w malarstwie. To uniwersalny język barw, którym porozmawiasz ze swoją duszą. Podczas zajęć nikt nie ocenia swoich prac w kategoriach „ładna”, „brzydka”. Wspólnie postaramy się odczytać komunikat, jaki płynie z malunków, rozkodujemy informacje płynące z Twojej podświadomości.
Warto na zajęcia przyjść z jakąś intencją, z tym co chcemy wymalować na drewnie, a Paulina pomoże nam stworzyć symbol i opowie o technicznych możliwościach malowania na drewnie.

O ORGANIZATORCE:
Mam na imię Paulina i od 4 lat maluję intuicyjnie. W swoich pracach łączę malarstwo intuicyjne z onirycznym symbolizmem. Organizuję spotkania malarskie z dorosłymi i z dziećmi. Podczas takich warsztatów uczymy się wyrażać swoje emocje, pracować z traumami i ugruntować to, co wartościowe, za pomocą pędzli i farb. Moja pracownia znajduje się pod Gnieznem.

ZGŁOSZENIA I KOSZT WARSZTATÓW:
150 PLN. Płatność – gotówka / karta w Studio Y&A lub przelew (konto: 06 1240 6595 1111 0000 5621 9298; tytułem: Ikona, imię i nazwisko). Paulina oraz Y&A zapewniają wszystko do malowania & do miłego spędzenia czasu.

Prosimy o wcześniejsze wiążące zgłoszenie swojej obecności drogą do wyboru:

tel. / sms

Serdecznie zapraszamy na holistyczno-artystyczne popołudnie!

Warto zadbać o siebie oraz stale siebie poznawać, by sprawnie i z uśmiechem funkcjonować w relacjach we własnym otoczeniu

YOGA & AYURVEDA